15-17 жовтня відбудеться Будапештський Водний Саміт-2019
16.10.2019

15-17 жовтня 2019 року у Будапешті (Угорщина) відбудеться Міжнародний Будапештський Водний Саміт-2019. Захід пройде під патронатом та за участі Президента Угорщини Яноша Адера. Організатором Саміту є Уряд Угорщини.
Гасло події: «Запобігаючи водній кризі»
Очікується, що учасниками Саміту стануть більше 2000 осіб. Він надасть платформу для обговорення проблем і пошуку рішень в напрямку запобігання водної кризи за участю осіб, що приймають політичні рішення, представників економічного та фінансового сектора, а також науковців.


Будапештський Водний Саміт-2019 покликаний привернути увагу політиків, наукової спільноти, представників фінансового сектора і бізнесу до теми запобігання водної кризи. Якщо зміни не будуть вжиті терміново, настання водної кризи неминуче.
Під час заходу також буде проведено виставку «Water Expo», де будуть презентовані угорські водні компанії, а також установи і організації, що працюють у водному секторі. Вони ознайомлять учасників Саміту зі своєю продукцією і послугами. Експозиція буде зосереджена на сталих, інноваційних та екологічних рішеннях в області виробництва питної води, очищення води, водопостачання та управління водними ресурсами.
Зареєструватися для участі можна за посиланням.
Зверніть увагу, що участь зможуть взяти лише ті, хто пройде он-лайн реєстрацію та отримає підтвердження на електронну адерсу.
Реєстрація відкрита до 15 вересня 2019 року. Кількість місць обмежена!
Участь у конференції безкоштовна та включає харчування. Переїзд та проживання – за рахунок учасників.Коротку програму Саміту та іншу іформацію мождна переглянути на офіційному сайті конференції.