Автономний пристрій для отримання прісної води та електроенергії
04.07.2016

Михайло Литовченко, випускник Дніпропетровського відділення Малої академії наук України – півфіналіст конкурсу наукових інновацій Tech-I GIST 2016. У змаганнях брали участь молоді вчені з 170 країн світу. Експерти конкурсу відібрали 102 найперспективніші розробки, серед яких і проект українця.

В департаменті освіти і науки облдержадміністрації повідомили, що тепер кращі винахідники поборються за можливість поїхати на Міжнародний підприємницький саміт в США. Якщо проект сподобається інвесторам, винахідник отримає кошти на його реалізацію.

Михайло Литовченко винайшов модульну електростанцію, що працює за рахунок течії у водоймах. Вона здатна забезпечити прісною водою та енергією господарство середніх розмірів.

Михайло Литовченко – випускник Дніпропетровського відділення Малої академії наук. Хлопець неодноразово перемагав у всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Його розробки відзначили на наукових змаганнях в США, Нідерландах і Швеції. У 2015-му Михайло отримав золоту медаль престижного американського конкурсу проектів сталого розвитку I-SWEEEP.

Конкурс Tech-I GIST проходить щорічно. У ньому беруть участь вчені і винахідники з країн з економікою, що розвивається.

Автономний пристрій для отримання прісної води та електроенергії

 

Джерело