Cтратегії переходу на 100% відновлювальну енергію
09.06.2016

Знайдено проектне рішення, яке прискорює перехід до 100% чистих, поновлюваних джерел енергії для всіх людей. Для досягнення цієї місії залучається громадськість, партнери і політики.

Професор Стенфордського університету та співзасновник групи Solutions Project Марк Якобсонс (Mark Jacobson’s) представив стратегії переходу на 100% відновлювальну енергію для 139 країн світу. В списку цих країн є і Україна. Група Solutions Project – це об’єднання науковців, громадських діячів, інвесторів, зірок кіно та шоу-бізнесу, які поставили перед собою мету забезпечити 100% перехід світової економіки на відновлювальні джерела енергії.

Енергетична стратегія

Серед фундаторів Solutions Project є такі відомі голівудські зірки як Марк Руффало та Леонардо ді Капріо. Участь в проекті беруть також виконавчий директор Google Ерік Шмідт, співзасновник Twitter Ев Уільямс та колишній президент eBay Джефри Скол. Ну і звичайно, цей проект не міг існувати без Елон Маск, людини, яка напевно зараз робить найбільший внесок в розвиток зелених технологій. Саме фонд Elon Musk Foundation є однією з структур, що фінансує Solutions Project.

Більше про Solutions Project.