Еколого-просвітницька акція «Посади дерево – віднови довкілля»
26.10.2018

Масштабні зелені насадження для мешканців міст, які зазнають шкоди від надмірного скупчення транспорту та промислових викидів створюють оптимальні умови існування людини в місцях її проживання і праці, забезпечують раціональний відпочинок і відновлення сил, здійснюють позитивний вплив на організм людини, її фізичне і психічне здоров’я, сприяють інтенсивнішому відновленню сил, пришвидшують відновлення функцій органів зору, сприяють рівновазі центральної нервової системи тощо. У поєднанні з природними компонентами ландшафту і штучними інженерними спорудами та житловими будинками дерева і кущі створюють архітектурне обличчя міста, надають місту мальовничості, а в людини викликають почуття естетичної насолоди.

За сприяння Київської міської державної адміністрації 26 жовтня відбулась еколого-просвітницька акція «Посади дерево – віднови довкілля».

Метою акції було формування екологічної культури юної  особистості, розширення знань про стан, функціональне призначення та захист зелених насаджень в урбанізованому середовищі.

Організаторами акціївиступили:ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ», громадська організація «Міжрегіональний центр наукових досліджень та експертиз».

Під час заходу учні та вчителі шкіл Дарницького р-ну, мешканці мікрорайону,  гості столиці долучились до висадження дерев. Під час заходу представники Міжрегіонального центру наукових досліджень та експертиз провели екологічний лекторій щодо правил і норм, яких потрібно дотримуватися під час висадження дерев; значення зелених насаджень для міста. відновлення та збереження довкілля, здоров’я людини.

Діти взяли участь у конкурсі «Мій майбутній парк» та флешмобі. До активного дозвілля під час заходу були залучені молоді активісти-екологи, аніматори. По завершенню заходу найактивніші учасники отримали подарунки від Міжрегіонального центру наукових досліджень та експертиз, Банку «Аркада».