Інформаційна кампанія для підвищення громадської обізнаності з екологічних питань в Україні
16.10.2017

У вересні 2017 року Програма розвитку ООН в Україні розпочала двохмісячну національну інформаційну кампанію із захисту довкілля, екосистем, біорізноманіття та подолання змін клімату в Україні – проблем, які були окреслені Цілями сталого розвитку ООН та мають бути вирішені до 2030 року.

Глобальні цілі спрямовані на досягнення економічного зростання, підвищення рівня життя й соціального благополуччя населення, а також на пошук таких рішень, які дозволять зменшити негативний вплив людської діяльності на довкілля, скоротити споживання природних ресурсів та зменшити викиди шкідливих речовин в атмосферу.

Інформаційна кампанія має на меті привернути увагу українців до окремих екологічних питань, нагадуючи населенню про наслідки, до яких призводить втрата біорізноманіття та зміни клімату. Зокрема, зменшення кількості опадів у посушливих регіонах призводить до опустелювання та погіршення родючості ґрунтів, а підвищення рівня світового океану завдає шкоди інфраструктурі багатьох країн. Зміна клімату також провокує соціальні конфлікти та створює загрозу продовольчій безпеці.

У рамках комунікаційної кампанії по всіх містах та регіонах України розміщено 300 сітілайтів, які акцентують увагу на ключових екологічних проблемах, а також оголошено конкурс у соціальних мережах, для участі у якому необхідно розмістити фото у Фейсбуці, яке показує, які дії людина вживає для боротьби зі зміною клімату, додати хештеги #IsupportSDGs #ГлобальніЦілі та позначити ПРООН в Україні (@UNDPUkraine). Найвідданіші захисники навколишнього середовища отримають термочашки з логотипом Глобальних цілей.

Інформаційна кампанія проводиться у співпраці з групою BigBoard Ukraine та за фінансової підтримки Глобального екологічного фонду.

Довідка:

Інформаційна кампанія проводиться в рамках реалізації проекту «Інтеграція положень Конвенцій Ріо у національну політику України», який впроваджується за фінансової підтримки Глобального екологічного фонду та має на меті інтеграцію положень трьох Конвенцій Ріо – Конвенції про охорону біорізноманіття, Конвенції про боротьбу з опустелюванням та Рамкової Конвенції ООН про зміну клімату – в пріоритетні напрямки національної політики та розвитку потенціалу щодо виконання Конвенцій Ріо в Україні.

field_desert_preview-427x640

deforestation_preview-427x640

racoon_preview-427x640

stork_nest_preview-427x640