Італійці створили екологічний плаваючий житловий будинок
02.07.2016

В Італії створили екологічний плаваючий житловий будинок «WaterNest 100», з переробленої клеєної деревини і вторинно створених алюмінієвих частин.. Його створила компанія «EcoFloLife», під керівництвом італійського архітектора Джанкарло Зема.

Будівля являє собою житловий блок площею понад 100 квадратних метрів, діаметром близько 12 метрів і 4 метри заввишки.

Будинок не лише представляє собою втілення інноваційних розробок, а і витонченість стилю. Просторі балкони розташовуються з боків, що дає можливість насолоджуватись водними краєвидами. Мансардні вікна ванних кімнат і кухонь знаходяться на дерев’яному даху. Інтер’єр WaterNest 100 включає в себе гостьову, їдальню, спальню, кухню і ванну кімнату. Можливі й інші конфігурації – в залежності від побажань замовника.

Будинок оснащений аморфними фотоелектричними панелями площею 60 метрів, і потужністю 4 кВт/пік. Отримана електроенергія застосовується для внутрішніх власних потреб плавучого будинку. Панелі розташовуються на даху будинку, мають низьку енергетичну витратність, і високу пластичність. Це дає можливість приймати форми будь-якої покрівлі, і не порушувати зовнішнього виду фасаду. Електроенергія, яка виробляється панелями будинку використовується для внутрішніх власних потреб плавучого будинку.

Окремо варто розповісти про корпус будівлі. Він складається з легкосплавного алюмінію, і володіє високою стійкістю до ударів, корозії і на 100% підлягає вторинній переробці.

Плаваючий будинок можна встановлювати вздовж русла річок, озер, заток, атолів і морських районів зі спокійними водами. Використання матеріалів і систем виробництва дозволило зробити приміщення таким, що переробляється аж на 98%.

Італійці створили екологічний плаваючий житловий будинок