Медіа-тренінг “Чому необхідно писати про Цілi сталого розвитку “
15.09.2017

Офіс Координатора системи ООН в Україні та ПРООН за підтримки ГЕФ запрошують представників ЗМІ до участі у тренінгу.

Місце проведення: Київ

Час проведення: 25 вересня

Тренінг орієнтований на журналістів, які цікавляться тематикою сталого розвитку, реформ, міжнародних зобов’язань України.

Трансформаційні зміни в результаті прийняття Цілей сталого розвитку (ЦСР) у 2016 році були предметом численних обговорень в Україні та світі. ЦСР є системою глобально визначених завдань задля сталого економічного зростання, соціального благополуччя, свідомого збереження довкілля заради майбутніх поколінь. Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, за підтримки ООН, координувало процес адаптації ЦСР до національного контексту, результатом чого стала національна доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна» (журналісти ознайомляться з цим звітом на тренінгу). Ми також розглянемо досвід інших країн у висвітленні теми ЦСР, а також обговоримо процес адаптації ЦСР в Україні та їхнє виконання.

Під час тренінгу буде оголошено конкурс для журналістів по темі ЦСР.

Просимо заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/hpCKmF не пізніше 20 вересня.

Адресу буде вказано додатково в листі, що підтверджує участь. Підтвердження участі ви отримаєте на наступний день на вашу електронну пошту. Тільки після цього можна купувати квитки на потяг чи автобус.

Учасникам з регіонів буде компенсовано проїзд в обидва боки потягом або автобусом (економ-клас: потяг – плацкарт або купе, 2-й клас швидкісної електрички, міжміський автобус).

За додатковою інформацією просимо звертатися до п. Олени Гладських, (067) 223 06 86, gladskih555@gmail.com