Олівець з макулатури
22.06.2016

Китайські винахідники створили прилад, який дає можливість з використаного паперу виготовляти олівці.

Пристрій має назву «Office Waste Processor», і припаде до душі всім, хто завжди потребує олівці під рукою. Даний винахід дозволить створювати олівці безпосередньо на робочому місці. Все, що для цього потрібно, – трохи макулатури, клей і графітова паличка. Більше не потрібно купувати олівці в магазинах, тепер їх можна зробити самим, надаючи їм дизайнерського вигляду власного виробництва.

Принцип роботи пристрою дуже простий. Спочатку ви наповнюєте макулатурою спеціальний відсік. Можна використовувати роздруковані картинки, документи, порожні аркуші. Загалом, що хочете бачити на олівці, те і розміщуйте. Після запуску машинка скрутить папір в трубочки, стисне і заповнить отвір в центрі графітовим стрижнем. Графіт закладається в окремий слот. На завершення процесу додається трохи клею для закріплення виробу, і олівець з’являється зі спеціального отвору. Причому з’являється вже заточеним. Точило, до слова, можна використовувати в будь-який момент.

PP

Виробляти олівці можна в ручному або автоматичному режимі. А прозора верхня кришка дозволяє ще й спостерігати за цим процесом. Все б чудово, але P & P Office Waste Processor розрахований на невелику кількість макулатури. Так що використовувати пристрій в промислових масштабах не вийде. Це, скоріше, корисне доповнення робочого столу. Також прилад рекомендують використовувати в школах, щоб наочно показати дітям можливості вторинної переробки. Та й сам процес виробництва олівців досить захоплюючий.