Передача контейнерів для роздільного збирання побутових відходів у Рубіжному
04.11.2021

Проєкт «Громадська інвентаризація несанкціонованих сміттєзвалищ» реалізує ГО «Міжрегіональний центр наукових досліджень та експертиз» та ГО «Молодь сходу України» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

4 листопада 2021 у м. Рубіжне члени громадських організацій передали до Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради контейнери для роздільного збирання побутових відходів у рамках проекту «Громадська інвентаризація несанкціонованих сміттєзвалищ».

Дані контейнери можуть бути використані при проведені тренінгів, уроків, семінарів та інших освітніх заходів щодо роздільного збирання для школярів.

Розуміння необхідності сортування твердих побутових відходів та культури роздільного збору сміття задля вирішення проблеми його накопичення шляхом часткового використання у якості вторинної сировини необхідно формувати ще з шкільного віку. Роздільний збір сміття дозволяє збільшити використання вторинної сировини, яка входить до складу твердих побутових відходів. Освітні установи є ідеальним майданчиком для впровадження екологічної освіти та формування екологічної свідомості учнів та їх батьків.

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні Взаємодія Плюс