Передача контейнерів для роздільного збирання побутових відходів у Щасті
03.11.2021

Проєкт «Громадська інвентаризація несанкціонованих сміттєзвалищ» реалізує ГО «Міжрегіональний центр наукових досліджень та експертиз» та ГО «Молодь сходу України» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

3 листопада 2021 у м Щастя члени ГО «Молодь Сходу» передали до Щастинського ліцею № 2  контейнери для роздільного збирання побутових відходів у рамках проекту «Громадська інвентаризація несанкціонованих сміттєзвалищ».

Розуміння необхідності сортування твердих побутових відходів та культури роздільного збору сміття задля вирішення проблеми його накопичення шляхом часткового використання у якості вторинної сировини необхідно формувати ще з шкільного віку. Роздільний збір сміття дозволяє збільшити використання вторинної сировини, яка входить до складу твердих побутових відходів. Освітні установи є ідеальним майданчиком для впровадження екологічної освіти. Дані контейнери можуть бути використані при проведені тренінгів, уроків, семінарів та інших освітніх заходів для школярів щодо роздільного збирання.

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні Взаємодія Плюс