Піаніст Людовіко Ейнауді зіграв на роялі на плавучій платформі в Арктиці
18.06.2016

Відомий піаніст Людовіко Ейнауді зіграв на роялі композицію під назвою “Плач для Арктики» біля узбережжя архіпелагу Шпіцберген в Норвегії. Виступ відбувся за підтримки організації «Ґрінпіс». Музикант закликає уряди ратифікувати заяву щодо першої морської охоронної зони з метою захисту 10% Північного Льодовитого океану під час зустрічі комісії ОСПАР (Осло-Париж), яка відбудеться з 20 по 24 червня 2016 р. на острові Тенеріфе, Іспанія.

За даними «Ґрінпіс», Арктичний океан має найменший правовий захист у порівнянні з іншими світовими океанами, його крижаний покрив зменшується, і саме тому він стає все більш чутливим до антропогенного впливу.

Організація «Ґрінпіс» стверджує, що цей регіон має значну природну цінність завдяки своїй унікальній фауні та клімату, тому потребує негайного захисту.

Під час гри на роялі можна побачити, як великі шматки льоду відколюються від льодовика і падають у воду поблизу платформи.

60-річний піаніст прославився написанням саудтреків до фільмів «Доктор Живаго», «Чорний лебідь» та телесеріалів «Дерек» і «Це Англія ’88».

 

Відео та інформація на сайті www.abc.net.au