Представники бізнесових структур та працівників комунальної сфери у Корсунь-Шевченківському (Черкаська область) вивчили питання підготовки та реалізації програм розвитку населених пунктів на засадах збалансованого розвитку
17.06.2016

17 червня 2016 року в м. Корсунь-Шевченківський (Черкаська область) відбувся круглий стіл для представників бізнесових структур та працівників комунальної сфери щодо підготовки та реалізації програм розвитку населених пунктів на засадах збалансованого розвитку.
Захід відбувся в рамках створення «Центру кращих практик збалансованого розвитку в Україні», який реалізується в рамках виконання проекту ПРООН/ГЕФ «Ініціативи громад щодо реалізації положень Конвенцій Ріо».
У засіданні круглого столу взяли участь голова Корсунь-Шевченківської районної ради Валерій Заболотній, депутати Корсунь-Шевченківської міської та районної рад, сільських рад, представники бізнесових структур, органів місцевого самоврядування, громадськості, працівники комунальної сфери, науковці та ЗМІ.
Під час роботи круглого столу були обговорені питання:
1. Формування партнерської співпраці між представниками органів влади, місцевих громад, бізнесу та неурядових організацій для розв’язання проблем поводження з відходами
2. Корпоративна соціальна відповідальність.
3. Державно-приватне партнерство як механізм взаємодії держави та бізнесу.
4. Збалансоване виробництво та споживання.
5. Роль приватного сектора в реалізації принципів збалансованого розвитку в Україні
6. Європейський досвід організації системи роздільного збирання ТПВ
7. Поводження з небезпечними відходами у складі ТПВ в Україні (відпрацьовані хімічні елементи живлення та люмінесцентні лампи)
8. Інтеграція положень Конвенцій Ріо до галузевих політик (економіка, соціальна сфера, охорона довкілля, енергетика транспорт, сільське господарство освіта та наука, регіональний розвиток і житлово-комунальне господарство).