Проєкт «Онлайн платформа “Ділись – не викидай”»
13.11.2020

Чи задумувалися Ви над тим, скільки продуктів псується у Вашому холодильнику? Скільки їжі опиняється на звалищах через безвідповідальне та нераціональне споживання? Чому у світі ще досі голодують мільйони людей, коли на смітниках псується абсолютно придатна для споживання їжа? Тоді ця рубрика саме для Вас. Саме тут розміщена інформація про можливості передачі продуктів харчування до установ чи громадянам, є перелік продуктових магазинів, ресторанів, кафе, кейтерінгових компанії виїзного харчування, які пропонують залишки продукції, а також перелік соціальних закладів, які потребують такої допомоги, новини щодо волонтерських акцій. Давайте ДІЛИТИСЯ – тут найактуальніша «їжа» для Ваших думок!

0

Про проєкт

Проєкт реалізується Всеукраїнською екологічною лігою з початку 2019 року за сприяння Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). Інформацію про організації, які надають допомогу, можна знайти на цій платформі, на сайті Всеукраїнської екологічної ліги: http://www.ecoleague.net/.

Платформа «Ділись – не викидай» призначена для активізації установ, організацій, волонтерських спільнот та небайдужих громадян, які готові ділитись власними ресурсами для зменшення кількості харчових втрат. Мета – зменшити псування продовольства та харчові втрати у рітейлі та закладах харчування.

завантаження

Платформа є відкритою для всіх, хто разом з нами опікується проблемами довкілля. Це місце, де ініціатори акцій та волонтери зустрічаються, обмінюються потребами та можливостями, разом зменшують харчові втрати. Ця діяльність є добровільною та безкоштовною. Платформа не передбачає збору будь-якої грошової (готівкової або безготівкової) допомоги. Модерація усіх повідомлень на сторінці здійснюється Всеукраїнською екологічною лігою.

Реалізація та результати проєкту

20-5Підтримувати свідоме споживання харчових продуктів через нашу платформу можна у різний спосіб:

  • пропонуйте залишки продукції, якщо ви представляєте продуктові магазини, ресторани, кафе, кейтерінгові компанії виїзного харчування;
  • повідомляйте про потреби у харчових продуктах, якщо ви є соціальним закладом – будинок людей похилого віку, будинок нічного перебування соціально незахищених осіб тощо;
  • пропонуйте власний час та зусилля, якщо ви бажаєте долучитись до вирішення важливої проблеми псування продовольства – станьте волонтером платформи «Ділись – не викидай».

121731776_4462955710446211_529095238505793749_o (1)Офіс Всеукраїнської екологічної ліги за допомогою волонтерів організує перевезення продукції від супермаркету або кейтерингової компанії до соціального закладу.

Розміщуйте пропозиції – що та у якій кількості можете віддати. Чекаємо інформації від тих, хто потребує продукції – де ви знаходитесь, які потреби маєте. Волонтери – для вас також є сторінка.

З усіх питань та пропозицій ви можете написати на vel@ecoleague.net