Реалізація проєкту “Громадська інвентаризація несанкціонованих сміттєзвалищ»
08.11.2021

Проєкт «Громадська інвентаризація несанкціонованих сміттєзвалищ» реалізується ГО «Міжрегіональний центр наукових досліджень та експертиз» та  ГО «Молодь сходу України» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

У листопаді 2021 р. відбулась громадська інвентаризація сміттєзвалищ на території Добропільської територіальної громади (Донецька область), Рубіжанської, Біловодської, Щастинської територіальних громад (Луганська область).

Сміттєзвалища мають стати об’єктом постійного контролю з поведенням моніторингу стану забруднення навколишнього середовища.

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні Взаємодія Плюс