Робоча група розробила перший проект Стратегії сталого розвитку для України до 2030 року
10.11.2016

У зв’язку з прийняттям глобального Порядку денного розвитку до 2030 року та 17 Цілей сталого розвитку (ЦСР), Програма розвитку ООН в Україні надає підтримку Уряду України в адаптації та локалізації ЦСР. В рамках цієї підтримки, Представництво ООН в Україні, у співпраці з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, започаткувала серію відкритих консультацій з залученням громадськості, за результатами яких буде підготовлено Національну доповідь «ЦСР для України». Визначені у ній ЦСР будуть слугувати орієнтирами при розробці секторальних стратегічних планів.

 

Успіхи у досягненні ЦСР будуть великою мірою залежати від того, наскільки ЦСР та відповідні завдання та індикатори будуть інтегровані у систему стратегічного планування як на національному, так і на регіональному рівнях. З огляду на це, Програма розвитку ООН ініціювала інклюзивний процес розробки Стратегії сталого розвитку для України на період до 2030 року. Передбачається, що Стратегія може слугувати інструментом реалізації ЦСР та бути рамковим документом, який скеровуватиме стратегічне планування у різних секторах національного розвитку.

Маємо честь ознайомити зі змістом першого проекту цього документу, який був укладений робочою групою з підготовки Стратегії. Положення проекту документу ще доопрацьовуються за результатами експертних обговорювань та публічних консультацій, які заплановано на вересень-грудень 2016 року.

Стратегія сталого розвитку