Семінар-презентація проєкту «ЕКО-стежки Київщини» на базі НУБіП
01.12.2020

9Сьогодні на базі Національного університету біоресурсів та природокористування  експерти Міжрегіонального центру наукових досліджень та експертиз провели семінар-презентацію проєкту «ЕКО-стежки Київщини» для представників туристичних організацій, фахівців туристичної галузі, екскурсоводів та студентів туристичних факультетів. У зв’язку з епідемічною ситуацією в Україні, семінар проводився онлайн та офлайн. Очно прийняли участь 18 осіб. 66 студентів туристичних спеціальностей з різних університетів Києва та викладачів долучилися до роботи в ZOOM.

unnamed (2)З вітальним словом до присутніх звернулася Ковальова Олена Вікторівна, д.е.н., директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти і туризму, яка наголосила на важливості розвитку туристсько-рекреаційної галузі для створення і підтримки позитивного іміджу нашої країни.

unnamed (3)

Про важливість розробки і втілення в життя регіональних туристичних програм, залучення у цей процес новітніх технологій говорила з присутніми Анна Станіславівна Куценко, начальник управління туризму Київської обласної державної адміністрації. Про доробок у сфері туризму, про плани та перспективи для НУБіП поділилася з присутніми

Басюк Дарʼя Іванівна – д.е.н., професор, завідувач кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу і консалтингу ННІ НОіТ НУБІП України.

unnamed (4)

Головною метою проєкту, започаткованого Департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації, є розробка еколого-туристичних маршрутів. В якості пілотних були обрані Обухівський та Вишгородський адміністративні райони.

unnamedПеред присутніми виступила координатор природоохоронних проектів ТОВ «Центр екологічної освіти та інформації» Олена Валентинівна Мазуренко, яка презентувала два розроблені маршрути: «Природна та історична спадщина Обухівщини» та «Лісові скарби Вишгородської землі».Вона коротко зупинилася на характеристиці точок інтересу, відповіла на запитання учасників семінару.

Висловлюємо щиру подяку керівництву і співробітникам навчально-наукового інституту неперервної освіти і туризму НУБІП України за активну участь в організації та проведенні семінару.