Семінар-презентація проєкту «ЕКО-стежки Київщини» на базі Обухівського лісництва
03.12.2020

Експерти Міжрегіонального центру наукових досліджень та експертиз продовжують презентувати еколого-туристичні маршрути, розроблені в рамках програми «ЕКО-стежки Київщини», нас приймало Обухівське лісництво.

Семінар розпочався вітальним словом головного лісничого ДП «Київське лісове господарство», Лося Петра Васильовича, який торкнувся питання важливості збільшення площ природно-заповідних об’єктів у рамках євроінтеграції України.

Роботу семінару продовжив виступ Олени Валентинівни Мазуренко, яка познайомила присутніх з об’єктами, які стали основою еколого-туристичних маршрутів територіями Вишгородського та Обухівського адміністративних районів.

20201203_11225895497ae9-b4a8-484b-b948-e7fdb68d2e4bВ якості практичної частини семінару було заплановане відвідання новостворених об’єктів природно-заповідного фонду, розташованих у місті Обухів – памʼяток природи місцевого значення – «Вікових дерев дуба звичайного» та «Дуба-довгожителя».

Організатори висловлюють подяку керівництву та колективу Обухівського лісництва за надану допомогу в підготовці та проведенні семінару.