Семінар-тренінг «Ми дружні до довкілля» у місті Добропілля
04.11.2021

Проєкт «Громадська інвентаризація несанкціонованих сміттєзвалищ» реалізує ГО «Міжрегіональний центр наукових досліджень та експертиз» та ГО «Молодь сходу України» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

4 листопада 2021 у місті Добропілля відбувся семінар-тренінг «Ми дружні до довкілля» за участі дітей та молоді з питань роздільного збору сміття та поводження з відходами у рамках проекту «Громадська інвентаризація несанкціонованих сміттєзвалищ». Учасниками семінару стали директори шкіл, педагоги-організатори, вчителі географії, природознавства, хімії, біології та учні, загалом 42 особи.

Освітяни представили власний досвід щодо втілення роздільного збирання сміття в навчальних закладах. Роздільний збір сміття дозволяє збільшити використання вторинної сировини, яка входить до складу твердих побутових відходів.

Експертами було надано інформацію щодо впровадження концепцій «зеленого офісу» в освітніх установах, презентовано тренінги, інформаційно-просвітницькі матеріали, надані департаментом екології та природних ресурсів Донецької ОДА.

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні Взаємодія Плюс