Проєкт «Громадська інвентаризація несанкціонованих сміттєзвалищ» реалізує ГО «Міжрегіональний центр наукових досліджень та експертиз» та ГО «Молодь сходу України» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
4 листопада 2021 у місті Щастя відбувся семінар-тренінг «Ми дружні до довкілля» за участі дітей та молоді з питань роздільного збору сміття та поводження з відходами у рамках проекту «Громадська інвентаризація несанкціонованих сміттєзвалищ».
Учасниками семінару стали завучі, педагоги-організатори, вчителі трудового навчання, математики, учні, загалом 27 осіб.
На семінарі було представлено ряд тренінгів щодо роздільного збирання сміття в навчальних закладах. Роздільний збір сміття дозволяє збільшити використання вторинної сировини, що входить до складу твердих побутових відходів, які потрапляючи на сміттєзвалище, можуть забруднювати навколишнє середовище – ґрунт, повітря, воду, – залишаючись там від декількох до сотень років.
Експертами було надано інформацію щодо впровадження концепцій «зеленого офісу» в освітніх установах, презентовано тренінги, інформаційно-просвітницькі матеріали, надані департаментом екології та природних ресурсів Донецької ОДА.
Для довідки:
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
#UNRPP #ВзаємодіяПлюс