Священний ліс Токіо
21.04.2016

У самому серці Токіо майже 100 років тому (а точніше, в 1920 році) понад 100 тисяч молодих добровольців посадили 100 тисяч дерев, які зібрали з усіх частин Японії, щоб створити священний ліс для нового храму Мейдзі. Передбачалося, що священний ліс площею 70 гектарів буде рости й оновлюватися без втручання людини.

Ліс підходить майже впритул до станції Harajuku і відкритий для відвідування цілодобово в будь-яку пору року. Шум і метушня зовнішнього світу зникають, як тільки Ви потрапляєте в нього через Велику браму на південному вході. За традицією, торії, або священні ворота, знаменують вхід до синтоїстського храму або священного простору.

002_Meiji-jingu_torii_wiki_20

«Цей рукотворний ліс створили, щоб він ріс тут вічно. Ми проводимо регулярні спостереження, щоб переконатися в тому, що він розвивається так, як заплановано. У 2011 році ми дослідили, що з погляду біорізноманіття ліс містить набагато менше чужорідних видів порівняно з районами навколо центру Токіо», – розповідає менеджер зі зв’язків з громадськістю Мікі Фукутоку.

Храм Мейдзі збудовано для збереження божественних душ Імператора Мейдзі та його дружини Сьокен.

Докладніше