Тренінг для журналістів «Цілі сталого розвитку. Створюємо професійні матеріали»
26.10.2017

Тренінг для журналістів «Цілі сталого розвитку. Створюємо професійні матеріали»

 

 

Досягти Цілі сталого розвитку в Україні можливо тільки завдяки об’єднанню зусиль всього суспільства. Однак, яка роль журналістів у даному процесі та як ефективно висвітлювати цю тему в ЗМІ?

Ці питання стали ключовими під час тренінгу «Цілі сталого розвитку. Створюємо професійні матеріали» для представників мас-медіа. Протягом навчання, журналісти проаналізували кожну з 17 Цілей сталого розвитку, результати їх адаптації відповідно до національного розвитку України – завдання та показники для їх подальшого моніторингу. Учасники мали змогу також обговорити важливість досягнення Україною Глобальних цілей та яким чином журналістика може сприяти цьому процесу. Отриманий досвід стане у нагоді журналістам під час підготовки матеріалів на важливі теми та проблеми, окреслені Глобальними цілями, та які сприятимуть сталому розвитку України.

Захід організовано ПРООН в Україні та іншими агентствами системи ООН в Україні у співпраці з Академією Української Преси та за підтримки Глобального екологічного фонду.

Більше про Цілі сталого розвитку: https://goo.gl/edHAJ7

23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22