Тренінг для журналістів «Цілі сталого розвитку. Створюємо професійні матеріали»
03.10.2017

ООН в Україні, спільно з Академією Української Преси, запрошує журналістів, які цікавляться тематикою сталого розвитку, реформ, міжнародних зобов’язань України до участі у тренінгу.

 

Місце проведення: Пуща Лісова, Київська область

Час проведення: 19-20 жовтня 2017 року

Під час заходу представники медіа зможуть дізнатися більше про Цілі сталого розвитку (ЦСР) як нові глобальні орієнтири, їх значення для України, адаптацію відповідно до національного контексту, роль мас-медіа у досягненні ЦСР, методи та прийоми ефективного висвітлення даної тематики у ЗМІ, а також ознайомитися з Національною доповіддю «Цілі сталого розвитку: Україна».

З попередньою програмою тренінгу Ви можете ознайомитися за посиланням: http://www.aup.com.ua/uploads/UNDP_training_program.pdf

Для реєстрації просимо заповнити анкету https://goo.gl/m8xcXj не пізніше 15 жовтня 2017 року.

Відбір учасників відбуватиметься після вивчення досвіду журналіста, його публікацій, тому просимо в реєстраційну форму вносити посилання на власні матеріали, бажано ті, які відповідають тематиці тренінгу.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі (розміщення у двомісних номерах). Компенсація витрат на проїзд здійснюється організаторами на підставі квитків (економ клас, потяг або автобус). Будь ласка, не купуйте квитків до отримання підтвердження про реєстрацію на тренінг.

За додатковою інформацією просимо звертатися до п. Юлії Гузи, асистента проектів АУП, 063 142 09 61, info@aup.com.ua