В Німеччині встановлять перші в світі вітро-гідротурбіни
06.12.2016

В одному з регіонів Німеччини незабаром встановлять перші в світі вітро-гідротурбіни, які поєднують в собі переваги двох видів відновлюваної енергії. Розробкою цього проекту займається німецька енергетична компанія Max Bögl Wind AG і американська GE Renewable Energy, пише Хайтек.

Проект включає в себе установку найбільших в світі вітряних турбін, заввишки приблизно 178 метрів, що також виконуватимуть роль резервуарів з водою. Станція працюватиме наступним чином: в той час, коли рух повітря відсутній і вітряні турбіни не можуть виробляти електрику, в процес включаються гідротурбіни – вони генерують енергію з води, яка спускається з резервуарів вниз по пагорбу, а потім, коли знову з’являється вітер, вода перекачується назад в резервуари. Таким чином енергія вироблятиметься безперервно.

Станцію планують побудувати до 2018 року. Вона вироблятиме приблизно 16 МВт*год на рік (для порівняння, звичайна вітряна станція такого ж розміру виробляє приблизно 13,6 МВт*год). Оскільки для функціонування вітро-гідротурбін необхідно, щоб вони були розміщені на узвишші чи пагорбі, їх встановлять на південному заході Німеччини.

В Німеччині встановлять перші в світі вітро-гідротурбіни