В Україні презентовано Звіт про інтеграцію Цілей сталого розвитку в державні стратегічні документи
17.10.2017

Як інтегрувати Цілі сталого розвитку в національну політику України? Яка роль Глобальних цілей у прискоренні економічного зростання та суспільного поступу України? Як налагодити дієву державну політику? Ці питання стали ключовим під час експертного обговорення та презентації Аналізу державних стратегічних документів щодо врахування адаптованих для України Цілей сталого розвитку до 2030 року, яка відбулася 12 жовтня 2017 року у Києві.

94% національних завдань по досягненню Україною Цілей Сталого Розвитку відбито в державних документах – згідно з аналитічною доповіддю, яка містить огляд ключових державних документів України, що визначають напрями розвитку країни відповідно до Глобальних Цілей та дослідження ступеня їх інтеграції в стратегії національного і галузевого масштабу.

«Аналіз державних стратегічних документів щодо врахування адаптованих для України Цілей Сталого Розвитку до 2030 року» було проведено Інститутом суспільно-економічних досліджень в рамках впровадження проекту ПРООН в Україні «Інтеграція положень Конвенцій Ріо у національну політику України» та підтримки Глобального екологічного фонду.