В Україні створили мобільний будинок, якому потрібна лише енергія сонця
20.09.2016

Українці створили перший повністю енергонезалежний будинок за допомогою 3D технології. Цей будинок не потребує палива, а використовує енергію сонця для всіх потреб його мешканців. Цьому будинку навіть не потрібна вода, так як будинок генерує її сам.
Традиційні способи будівництва можуть скоро піти у минуле: стіни, покрівлю та фундамент стали друкувати на 3D-принтері. На зведення таких будівель йде менше часу, і коштують вони дешевше. Перевага будівель в тому, що вони стійкі до землетрусів, не бояться вогню і води.Творцем такого будинку є українська компанія PassivDom, яка використовує технологію друкування стін, покрівлі та фундаменту на 3D-принтері. Керівник компанії і автор ідей – Максим Гербут, експерт і винахідник у сфері високотехнологічного будівництва.
Цей будинок створений з передових матеріалів, а також використовує інноваційну технологію утеплення вакуумом. Його вікна – рекордно теплі. Технологія їх створення реєструється зараз у книзі рекордів Гіннеса.
Модульний будинок займає площу 36 м². Його можна перевозити на нове місце за допомогою автоплатформи за лічені години. Вартість такого будинку € 30 тис.Цьому будинку не потрібен фундамент.
Таким чином, можна вибрати для оренди шматочок землі серед природи або в місті, і немає потреби купувати ділянку «під забудову». Будинок надає можливість екологічного життя у будь-якому бажаному місці, незалежно від того, берег озера це чи море, ліс чи гори.

https://youtu.be/fyZ_6a_H6X8