Як сортування сміття допомогло облаштувати під’їзд?
02.11.2017

Жителі однієї з багатоповерхівок Одеси створили в своєму під’їзді читальний та тренажерний зал та й, загалом, обладнали під’їзд необхідними речами за рахунок коштів, отриманих із переробки сміття.

Ініціатором стала одна з мешканок будинку Катерина Гречко, яка почала сортувати сміття під час поїздки до Німеччини. Повернувшись додому, жінка встановила на своєму поверсі баки для пластикових пляшок, картону та скла. До сортування та виокремлення з відходів вторсировини жінка звикла швидко та залучила усіх мешканців свого будинку.

“В черговий раз, повернувшись з поїздки, я зрозуміла, що я сортую сміття одна, і цього мало. Я запропонувала це робити і сусідам. І вони мене підтримали”, – розповіла одеситка журналістам 24 Каналу.

За пів року від моменту встановлення баків, жителями будинку було зібрано близько однієї тонни відходів. І на виручені від цього кошти використовувались спочатку на обладнання під’їзду необхідним речами, як, наприклад, лампочками чи шторами. А пізніше мешканці креативного під’їзду на двох поверхах облаштували тренажерний зал та бібліотеку. А в планах у одеситів купити гамаки та облаштувати дитячі кімнати на кожному поверсі будинку.