Про платформу

Платформа «Ділись – не викидай» призначена для активізації установ, організацій, волонтерських спільнот та небайдужих громадян, які готові ділитись власними ресурсами для зменшення кількості харчових втрат.

Підтримувати свідоме споживання харчових продуктів через нашу платформу можна у різний спосіб:

  1. пропонуйте залишки продукції, якщо ви представляєте продуктові магазини, ресторани, кафе, кейтерінгові компанії виїзного харчування
  2. повідомляйте про потреби у харчових продуктах, якщо ви є соціальним закладом – будинок людей похилого віку, будинок нічного перебування соціально незахищених осіб тощо
  3. пропонуйте власний час та зусилля, якщо ви бажаєте долучитись до вирішення важливої проблеми накопичення харчових відходів – станьте волонтером платформи «Ділись – не викидай»

Платформа є відкритою для всіх, хто разом з нами опікується проблемами довкілля.

Ця діяльність є добровільною та безкоштовною. Платформа не передбачає збору будь-якої грошової (готівкової або безготівкової) допомоги.

Платформа створена як місце, де ініціатори акцій та волонтери зустрічаються, обмінюються потребами та можливостями, разом зменшують харчові втрати.

Модерація усіх повідомлень на сторінці здійснюється Всеукраїнською екологічною лігою.

З усіх питань та пропозицій ви можете написати на vel@ecoleague.net

Відповіді на поширені питання

Як працює Платформа?

Мета – зменшити кількість харчових відходів у рітейлі та закладах харчування.

Розміщуйте пропозиції – що та у якій кількості можете віддати. Чекаємо інформації від тих, хто потребує продукції – де ви знаходитесь, які потреби маєте. Волонтери – для вас також є сторінка. 

Яка вартість цього сервісу?

Платформа є безкоштовною для всіх учасників.

Як фактично відбувається передача продукції?

Офіс Всеукраїнської екологічної ліги за допомогою волонтерів організує перевезення продукції від супермаркету або кейтерингової кампанії до соціального закладу.

Чи можливо за допомогою Платформи продати харчові продукти зі знижкою?

Ні, продажі неможливі, навіть зі значною знижкою.

Новини
Проєкт «Онлайн платформа “Ділись – не викидай”»
test
Учасники платформи
Карта учасникiв
Карта учасникiв