Тренінг «Освіта для збалансованого розвитку»: час навчатись та навчати
03.06.2016

31 травня 2016 року у м. Корсунь-Шевченківському (Черкаська область) у приміщенні Районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся тренінг для педагогів з метою популяризації знань про збалансований розвиток та технологій, які сприяють дружньому поводженню з довкіллям та соціально орієнтованому бізнесу.

Тренінг «Освіта для збалансованого розвитку»

Захід відбувся у рамках Проекту ПРООН/ГЕФ «Ініціативи громад щодо реалізації положень Конвенцій Ріо».

Тренінг «Освіта для збалансованого розвитку»

Тренери: Шемет Олена Василівна, Данилюк Наталія Володимирівна, ГО «Міжрегіональний центр наукових досліджень та експертиз», Пащенко Олена Вікторівна, координатор проекту «Центр кращих практик збалансованого розвитку в Україні».

Тренінг «Освіта для збалансованого розвитку»

Під час заходу 30 учасників (педагоги-практики Корсунь-Шевченківського району, методисти, вчителі біології та екології) ознайомились із темами, важливими для подальшої популяризації знань про збалансований розвиток: інформаційні частини «Побутові відходи: життя без сміття», «Збалансований розвиток: довкілля, економіка, соціальні питання», «Впровадження модулю «Основи стратегії збалансованого розвитку в Україні», методична скринька «Акції та заходи: як бути дружніми до довкілля», активності «Я у цьому світі», «Дерево очікувань», «Руханка як форма роботи під час освітніх заходів», «Рефлексія як самоаналіз діяльності та її результатів» та ін.